Zábaly

Peelingy

Zmeny počasia,striedanie teplôt vonkajšieho a vnútorného priestoru majú nepriaznivé účinky na pleť.

Šupinatá a zle prekrvená pokožka potrebuje špeciálne ošetrenie. Píling je najstaršou a najúčinnejšou metódou,
ktorá pleť opäť rozžiari.
Okrem iného povzbudzuje krvný obeh a odstraňuje zarastené chlpky tak dobre ako aj nečistoty.

Tvárový píling je rutinou u mnohých žien,
ale telový je zanedbávaný.

Väčšina mechanických pílingov obsahuje mikrojemné brusné čiastočky, ktojé jemne pokožku "obrúsia".V ponuke je niekoľko druhov pílingov, napr. sol z mrtveho mora, piling z enzýmami a vôňou Ylang-Ylang, čokoládový, piling - hnedý cukor, kávový piling.

Dajte sa hýčkať rukami odborníka.

Trvanie: 20 min.
Cena 8 €

Škoricový zábal

Aromaterapeutický škoricový preparát silne prehrieva pokožku a hlbšie uložené tkanivo, čím dochádza k aktivácii látkovej výmeny a značnému odbúravaniu tukov a odvádzaniu prebytočnej vody z tkaniva.

Je to vysoko účinný prostriedok na formovanie postavy. Po desiatich kúrach (kúra sa aplikuje každý druhý deň) sa objem tukov na aplikovaných miestach zmenší o 3 a viac cm. Avšak samotné zábaly nestačia, treba doplniť vhodné cvičenia, kombináciu stravy, návštevu sauny, dostatočné množstvo vody - pitný režim.

Škoricový termobalzam má širokú škálu použitia tiež pri poranení kĺbov, šliach, svalov, zlomeninách kostí a reumatizme. Vplyv preparátu sa prejaví zlepšením pohyblivosť kĺbov, odstránení bolesti a uvoľneniu kŕčovitej svalovej stuhnutosti. Škorica je teda všestranná a nepostrádateľná v beuty kozmetike, účinná proti bolesti.

Trvanie: 20 min.
Cena: 5 €

Zábal z bahna z mŕtveho mora

Kawar - čierne bahno je 100% prírodný produkt z Mŕtveho mora. Obsahuje ióny horčíka, draslíka, bromidov a dalších dôležitých minerálov a stopových prvkov, ktoré pôsobia blahodárne na celé telo.
Zvyšuje sa bunkový metabolizmus, čím regeneruje pokožku. Má pozitívne účinky na kožné ochorenia. Urýchľuje prietok v lymfatických dráhach a podporuje prekrvenie organizmu, a tak pôsobí i proti celulitíde.
Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér.
Pozor: Zafarbené vlasy odfarbuje.

Trvanie: 20 min.
Cena: 10 €